Tel. 609 380 222

biuro@bramynapilota.eu

ul. Polna 5, 62-095 Murowana Goślina

Czas to pieniądz – Roger BH30 HighSpeed

Właśnie trafiło się ciekawe zlecenie – potrójny Roger i brama garażowa. Brama dość mała Krispol zamontowana bez problemu. Wcześniej, na etapie przebudowy garażu wszystko ustalone z wykonawcą więc niespodzianek nie było. Napęd Roger C40 z oryginalnym sterowaniem na pilotach E80czterokanałowych:

Dodatkowo dwa napędy do bram przesuwnych zamontowanych przez zaprzyjaźnionego ślusarza. Mała brama 3-metrowa z napędem H30/650 o standardowej prędkości 10 m/min oraz dwukrotnie dłuższa brama z napędem BH30/604/HS w wersj HighSpeed – prędkość 24 m/min.

Większa brama jest głównym wjazdem więc klientom zależało na prędkości, mała jest “zapasową” tu standardowa prędkość w zupełności wystarczy. Poniżej film pokazujący wyścigi bram. Mała, trzymetrowa kliknięta jest pilotem jako pierwsza ale to nie przeszkadza dużej, sześciometrowej w zwycięstwie. 😉

Napęd H30 posiada silnik 230V z enkoderem, który wykrywa przeszkody i tym samym jest bardzo bezpiecznym napędem jednak nie nadaje się do intensywnego użytkowania. BH30 to silnik bezszczotkowy, który nie tylko wykrywa przeszkody ale też posiada możliwość łagodnego startu i hamowania nie tracąc przy tym mocy, może być eksploatowany bez przerwy (1300 cykli na dobę), a do tego ma bardzo niskie zużycie energii.