Tel. 609 380 222

biuro@bramynapilota.eu

ul. Polna 5, 62-095 Murowana Goślina

Inteligentny dom w przystępnej cenie dzięki BleBox!

Nie musisz wydawać fortuny aby móc sterować swoim domem gdziekolwiek jesteś. Dzięki urządzeniom bleBox możesz w prosty i szybki sposób zapalić światło przed domem, otworzyć bramy, rolety czy furtkę. Gdy niespodziewanie wcześniej wrócisz z pracy zziębnięty, a w domu chłodno – w kilka sekund możesz załączyć piec gazowy, grzejnik elektryczny czy ogrzewanie podłogowe. Czujniki temperatury poinformują Cię jaka temperatura jest w salonie, sypialni czy na zewnątrz. Na bieżąco możesz śledzić jakość powietrza w domu lub na zewnątrz dzięki czujnikowi airSensor.

Gdy odwiedzi Cię teściowa, a nikogo nie ma w domu, bez najmniejszego problemu możesz otworzyć gościom bramę wjazdową, garaż czy furtkę lub drzwi.

Masz rybki w akwarium? Teraz bez problemu możesz kontrolować temperaturę wody gdziekolwiek jesteś. Możesz sterować filtrem i oświetleniem.

BleBox to nie tylko zdalne załączanie/wyłączanie urządzeń. Sterowniki posiadają możliwość tworzenia harmonogramów, oddziaływania na siebie, a także niezależnego sterowania wyłącznikami. Przykładowo światło w akwarium może załączać się o określonych godzinach, natomiast oświetlenie wokół domu o zachodzie włącza się, a o wschodzie wyłącza. Wszystko może działać automatycznie, ale również masz możliwość sterowania wyłącznikiem na ścianie. Sterownik taki kosztuje tyle co wyjście do kina, a zmieści się w niemal każdej puszce, pod wyłącznikiem.

Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz dowiedzieć się więcej – zachęcamy do kontaktu!