Tel. 609 380 222

biuro@bramynapilota.eu

ul. Polna 5, 62-095 Murowana Goślina

Chcesz zarządzać automatyką w sprytniejszy sposób?

Dodaj jedną z naszych bram sieciowych, pobierz aplikację automation i korzystaj w pełni z potencjału sieci.

Połączenie z chmurą zmienia sposób korzystania z automatyki, rewolucjonizuje styl życia i gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo. Dzięki naszej aplikacji, opracowanej tak, by wychodziła naprzeciw Twoim wymaganiom, możesz zarządzać i sterować automatyką z każdego urządzenia przenośnego, jak smartfon i tablet. Dodaj jedną z naszych bram sieciowych, aby połączyć z Internetem swoją instalację i sprawić, by Twoje systemy automatyki były coraz inteligentniejsze: dzięki technologii CAME Connect będziesz mógł kontrolować je zdalnie, z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa, gwarantowanego przez naszą CAME Cloud. Oprócz tego także Twój zaufany instalator, dzięki zwykłemu połączeniu internetowemu i Twojej autoryzacji, będzie mógł geolokalizować Twoje instalacje, przeprowadzać zdalną diagnostykę w szybki i sprawny sposób, zmieniać ustawienia i, w razie konieczności, szybko interweniować.

Chcesz sterować jednym lub kilkoma systemami automatyki za pomocą smartfonu?
Dodaj jedną z naszych bram sieciowych do swojej instalacji, aby przyłączyć jądo sieci.

Wszystkie moduły zostały tak opracowane, aby pomieściły się wewnątrz obudowy naszej nowej gamy systemów automatyki: w ten sposób będziesz mógł rozszerzyć funkcje swojej instalacji bez konieczności dodawania zewnętrznych jednostek sterujących.

Otwieranie, zamykanie i kontrolowanie stanu napędów CAME za pomocą Twojego urządzenia przenośnego stało się w końcu rzeczywistością.

BRAMA SIECIOWA ETHERNET

Brama sieciowa RETH w prosty sposób łączy się za pomocą sieci LAN z routerem domowym i pozwala zarządzać radiowo maks. 5 modułami slave instalowanymi w automatyce CAME.

BRAMA SIECIOWA GSM

Nowa gama RGSM wykorzystuje sieci GSM i pozwala użytkownikowi końcowemu oraz instalatorowi utrzymywać stałą kontrolę nad stanem instalacji. Ten specjalny moduł sprawia także, że wszystkie instalacje automatyki stają się smart: dzięki RGSM możesz podłączyć i sterować zdalnie wszystkimi rodzajami automatyki gamy CAME.